مدرسه را میبرم پیش دانش آموزا ، البته با کمک شما

مدرسه را میبرم پیش دانش آموزا ، البته با کمک شما

وقتی در مورد وضعیت حال حاضر فکر می کنیم ، فقط به یک سری آمار که پشت سر هم تکذیب می شه ، توجه می کنیم . ولی مشکلات بسیار دیگری در زمینه های مختلف پیش اومده که زندگی مردم را تحت شعاع قرار داده که به نوعی آن ها رها شدن و بهشون بی توجهیم .

به نظرم هر کدام از ما ، در بخشی که خدمات یا محصولی ارائه می دیم و می تونیم در این وضعیت کمکی کنیم ، باید بخشی از مشکلات را توسط خودمون برطرف کنیم ، تا کلا از این وضعیت و مشکلاتش با سرعت بیشتری عبور می کنیم .

با توجه به شغلم ، مشکلی که عمیقا در بین طیف بزرگی از مردم حس کردم این بود که فرزندانشون بابت تعطیلی های طولانی مدت از مدارس دور موندن . این فاصله ی طولانی ، علاوه بر این که باعث می شه ، زمان کافی برای آموزشی های آینده وجود نداشته باشه، امکانش بالاست تا آموزش هایی که قبلا نیز در مدارس ارائه شدن ، فراموش بشن . یعنی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در وضعیت هولناکی برای تمامی دانش آموزان قرار گرفته.

میتوان بخشی از مشکلات زیر را اینطور عنوان کرد :

  • فراموشی آموخته های قبلی دانش آموزان
  • دور بودن طولانی مدت از فضای آموزشی
  • عقب ماندن نسبت به بودجه بندی آموزش و پرورش

وقتی مشکلات این وضعیت را در بین دانش آموزان دیدم ، تصمیم گرفتم باید راه حلی باشه و اونو پیداش می کنم.با کمک تیمی از معلمین مدارس پیشگامان و تیم فنی استارتاپ آموزشی کلاسه با محصول نرم افزار مدرسه ، اقدام به راه اندازی طرح مسئولیت اجتماعی انتشار محتوای آموزشی رایگان برای تمامی دانش آموزان کشور نمودم .

به طوریکه با تشکیل تیم های مختلف اعم از ضبط محتوا در استودیو و فضا های متعدد ، همچنین تولید و بارگذاری محتوا در درگاه های ارتباطی مختلف ، اقدام به انتشار آموزش برای دانش آموزان در پایه های مختلف نمودیم .

حالا قصه ی این روزهای ما در “قرنطینه خود خواسته خانگی” به جایی رسیده که افراد مختلف از این بستر می تونن حداقل دوری از محیط آموزش و مدرسه را جبران کنن و در نهایت سال تحصیلی ۹۸-۹۹ سال دوری از مدرسه تلقی نشه .راهکارم دقیقا چیه ؟اگر بخواهم ساده در چند عنوان توضیح دهم :

  • ارائه محتواهای ویدیوی ضبط شده دروس قبلی برای یادآوری دانش آموزان
  • ارائه وبینار / آموزش آنلاین برای برقراری ارتباط تعاملی بین معلمین و دانش آموزان
  • راه اندازی اپلیکیشن جهت پرسش و پاسخ آفلاین برای دروس
  • ارائه درس های جدید در قالب ویدیو های ضبط شده
  • ارائه ضبط شده وبینار های برگزار شده برای افرادی که دسترسی نداشته اند

حالا میخوام کمکم کنید ، تا آموزش های معلمین زحمتکش را به دست تک تک دانش آموزان کشورم برسونیم که از مدرسه بدلایل اخیر محروم شدند .
حمایت کنید ، انتشار دهید و در این بین دست هر کسی که بخواهد کمکی کند ، به گرمی میفشارم .

لینک محتواهاش آموزشی رایگان درس های مدرسه
محتوای آموزشی مدرسه

امیر گیلانپور ۹۸/۱۲/۹ – دو روز مونده به تولدم 😀

gilanpour.ir

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *