سایت مدارس ایران را بهتر بشناسیم

مقدمه:

در این مقاله سعی داریم سایت مدارس ایران برای شما شرح داده و دلیل راه اندازی، اهداف و بخش های مختلف سایت مدارس ایران را بیان کنیم تا بیشتر با سایت آشنا شوید و از ما حمایت کنید.

هدف از راه اندازی سایت:

*معرفی بهترین مدارس ایران

هدف از این قسمت این است که از یک سو بهترین مدارس دیده شوند و از سوی دیگر اولیاء به راحتی به بهترین مدارس دسترسی داشته باشند.

*ترغیب مدارس به بهتر شدن و ارتقا سطح کمی وکیفی

زمانی که ما بهترین مدارس را معرفی می کنیم و از ویژگی های آموزشی و کیفی مدارس صحبت مکنیم سایر مدارس نیز می توانند از این مطالب استفاده کرده و خودشان را به بهترین مدرسه تبدیل کنند.

*به اشتراک گذاشتن مطالب آموزنده و علمی برای اولیاء و کادر مدرسه

در این بخش ما سعی داریم با مقالات و جملات آموزنده اولیاء و کادر مدرسه را برای داشتن رفتار مناسب با کودک و نحوی آموزش صحیح کودک و … آشنا کنیم.

*دیده شدن مدارس در سطح کشور و استان

خیلی از مدارس هستند که امکانات و سابقه خوبی دارند اما به دلیل اینکه نتوانسته اند روش مناسبی برای معرفی مدرسه خود انتخاب کنند فقط در سطح همان شهر یا منطقه شناخته شده می باشند ما سعی داریم با ارائه راهکار های مناسب به آنان کمک کرده تا در سطح استان و حتی کشور نیز شناخته و دیده شوند.

*کمک به بهترین مدارس برای جذب دانش آموز

امروزه به دلیل افزایش تعداد مدارس و ایجاد میدان رقابت سنگینی که بین مدارس هست مسئله جذب دانش آموز و همینطور حفظ آن دانش آموز در مدرسه کار سختی شده است. به سبب حل این مشکل کارشناسان ما با تحقیق و بررس های که طی چندین سال انجام دادند به ایده ها و راهکارهای برای جذب و حفظ دانش آموز به مدارس دست پیدا کرده اند و آن را بصورت کاملا رایگان در اختیار مدارس قرار می دهند.

*سهولت دسترسی اولیاء به بهترین مدارس

اولیاء معمولا برای انتخاب بهترین مدرسه برای فرزندان خودشان تحقیق های زیادی می کنند. بطور مثال اولیاء اغلب با کلید واژه های نظیر:بهترین مدرسه ایران، بهترین مدرسه تهران، مدارس تهران، مدارس برتر تهران، دبیرستان تهران، دبستان تهران، بهترین دبستان، بهترین دبیرستان، و… به دنبال مدرسه می گردند و استرس زیادی را متحمل می شوند چرا که انتخاب یک مدرسه خوب وظیفه اصلی یک اولیاء برای ساخت آینده شغلی و تحصیلی دانش آموز خود است.

در این سایت اولیا با یک جستجو ساده می تواند تمام ویژگی های بهترین مدارس را دیده و به آسانی یک مدرسه را انتخاب کند.

*محتوای آموزشی آنلاین

ما باید سعی کنیم با گذشت زمان آموزش مدارس را به سمت مجازی و آنلاین هدایت کنیم چراکه جهان در حال تغییر است و مسئله مجازی تمام ابعاد جامعه را تحت تاثیر قرار داده است. و ممکن است در آینده مسائلی پیش آید که مدارس مجبور باشند بصورت مجاز خدمات آموزشی را به دانش آموز ارائه دهند و برای این کار لازم است محتوای آموزشی خوب و با کیفیت را آماده کنند.

ما به کمک بهترین اساتید کشوری این محتوای آموزشی را تهیه کرده و در این دوران سخت (بیماری کرونا) که تمام مدارس کشور مجبور به تعطیلی شده اند در راستای انجام مسئولیت اجتماعی مفتخر شدیم تا بصورت کاملا رایگان ۱۰۰ ساعت محتوای آموزشی در اختیار دانش آموزان کل کشور قرار دهیم.

بخش های سایت:

سایت مدارس ایران به بخش های مختلفی تقسیم شده است، از جمله:

*معرفی مدارس:

این بخش، خود شامل قسمت های مانند:

 ثبت مدرسه (مدارس خود می توانند در این قسمت مدرسه خود را ثبت کرده  و بعد از تایید پشتیبان بر روی سایت به نمایش در بیاید).

آگهی مدارس:در این بخش ما نام و تمام ویژگی های ظاهری و آموزشی مدارس را معرفی میکنیم .اولیاء می توانند با اعمال فیلتر های نظیر انتخاب مقطع تحصیلی، شهر مورد نظر، امکانات رفاهی مدرسه مانند: دارا بودن زمین فوتبال، غذای گرم و… بهترین مدرسه را طبق علایق خود و فرزندش پیداکند.

*مقالات آموزشی

نویسندگان ما سعی کردند در این بخش با به نگارش در آوردن مقالاتی نظیر بهترین مدرسه،مدرسه هوشمند، آموزش آنلاین، ساخت مدرسه آنلاین، مهارت آموزی، داشتن مطالعه مفید، معرفی مدارس برتر ایران، نکات کاربردی کنکور، راهکارهای مقابله با استرس امتحان و…

که بصورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است و مدرسه،کادر مدرسه، اولیاء و دانش آموز می

توانند از این مطالب مفید کمال بهره را ببرند. در قسمت ثبت نظرات می توانید نظرتان را راجب مقالات با ما در میان بگذارید.

*فروشگاه محتوا

این بخش به دلیل شرایط حال حاضر کشور و مشکلات اقتصادی که به هنگام شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس به وجود آمده، غیر فعال شده است. تا دانش آموزان بتوانند به طور رایگان از این محتواها استفاده کنند.

*ساخت تیزر، فیلمبرداری و مصاحبه به درخواست مدارس

مدارس می توانند در قسمت تماس با ما درخواست خود را ثبت کرده تا تیم ساخت تیزر و فیلمبرداری برای ارائه خدمات در اسرع وقت به مدرسه رفته و تیزر های کاملا حرفه ای و با کیفیتی را برای معرفی آن مدرسه بسازند.

*محتوای آموزشی مقطع دبستان و متوسطه دوره اول

این محتواها که شامل ۱۰۰ ساعت آموزش آنلاین تمامی دروس با برترین اساتید کشور تهیه شده است که در راستای مسئولیت بصورت رایگان در اختیار عموم قرار دارد.

*ارتباط با ما

در این بخش تمامی پل های ارتباطی با ما قرار داده شده است و شما می توانید برای پاسخ سوالات خود با ما تماس گرفته تا تبادل اطلاعات خوبی با هم داشته باشیم.

همچنین می توانید عضو سایت شده تا آخرین تغییرات و ثبت مدارس بعد از هر بروزرسانی برای شما ارسال شود.

لازم به ذکر است در طول روز می توانید با شماره های موجود تماس گرفته و مشاوره های رایگان برای مدیران که شامل سرفصل های زیر است استفاده کنید:

*چگونه یک مدرسه هوشمند داشته باشید.

*چگونه بهترین مدرسه ایران شوید

*چگونه همراه با کاهش هزینه افزایش کیفیت مدارس را داشته باشید

*مدارس برتر ایران چه ویژگی های دارند

*دبستان و دبیرستان های برتر تهران کدامند و رتبه ای در کشور دارند.

و…

هچنین اولیاء  نیز می توانند با ما ارتباط برقرار کرده و در مورد مسائل زیر مشاوره رایگان دریافت کنند:

*چگونه کودک خلاقی داشته باشند

 *چگونه بهترین مدرسه را انتخاب کنند

*و…

بخش مشاوره دانش آموزان شامل بخش های زیر است:

*راهکارهای کاهش استرس امتحان

*راهکارهای مطالعه مفید

*نکات کاربردی کنکور

*و…

ما تمام قسمت ها و اهداف سایت را برای شما همراهان همیشگی مدارس ایران شرح دادیم و امیدواریم با استفاده از این مقاله بتوانید به راحتی از سایت استفاده کرده و بهره ببرید. اگر سایت مدارس ایران توانسته نظر شما را جلب کند ما را به دوستان خود معرفی کنید. 

حامیان معنوی سایت ما:

کلاسه ، مدارس آینده، گپ ، تی رافا، پونیشا ، دو تست ، پیامان، پیشتازان، نبض خبر ، واجاره، گیلان مدیا ، دونس ، بازار اینترنتی گیلار، زرین پال، ویرگول، توییتنا، دکتر کلابز، دیجیاتو، ترجمیار، هماهنگ، سازمان فناوری اطلاعات ایران

همچین صفحه اینستاگرام ما نیز شامل بخش های متنوع و جذابی می باشد:

*به اشتراک گذاشتن جملات انگیزشی و آموزنده برای مخاطبین

*معرفی کتاب برای سنین مختلف

*پادکست های مشاوره برای اولیاء و کادر مدرسه

*معرفی مقالات سایت

و …

 

میتوانید با کلیک بر روی لینک زیرصفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

https://instagram.com/iranschools

که خداوند را شاکریم تمام این بخش ها مورد توجه مخاطبین عزیزمان قرار گرفته و هر روز خانواده مدارس ایران بزرگ و بزرگتر می شود.

به امید فردای بهتر برای سایت مدارس ایران و تمام مخاطبین