مدرسه تهران

مدرسه تهران

 

پیشگفتار

بررسی عوامل مأثر بر پیشرفت و رشد بهترین مدرسه تهران این گونه بیان می کند که  شیوه ی آموزشی و پرورشیِ توانمند و کارآمدی دارند. همچنین این نکته را هم باید خاطر نشان شد که در هر نظام آموزشی عوامل بسیاری با یکدیگر عمل می‌کنند تا عملِ یادگیری و پیشرفت تحصیلی برای دانش‌آموزان اتفاق بیفتد.

یکی از دغدغه های مهم پدر و مادر های عزیز ، انتخاب مدرسه  ی خوب برای فرزندانشان است. در این مقاله قصد داریم خاص ترین مدرسه تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

 

سوالی که پیش میاد این هست؛ خاص ترین مدرسه تهران نسبت به سایر مدارس چه مزایا و شرایطی دارد؟

مزایای ثبت نام و تحصیل در مدرسه تهران موار زیادی را در بر می گیرد. برای مثال مدرسه تهران در بخش های تعلیم و تربیتی و فوق برنامه فعال هستند و همیشه به برنامه های تربیتی و پرورشی دانش آموزان توجه خاصی دارند.

 

توجه ویژه به دانش آموزان در مدرسه تهران

به خاطر وجود برنامه های تعلیم و تربیتیِ ویژه با برنامه ریزی دقیق، در مدرسه تهران و توجهِ هرچه بیش تر به دانش آموزان از نظر رفتاری ، عاطفی ، وضعیت تحصیلی ، گرایشات دانش آموز و ارتباط و رفتارهایش در اجتماع و محیط های اجتماعی و…  و از طرف دیگر توجه بیش تر به مباحثی مثل  هنر (موسیقی و..) با هدف استعدادیابی و تاکید در مدرسه تهران بر کارکردِ ، قوه ی تجزیه و تحلیل ، تقویت حس کاوش و جستجو ، تقویت تفکری واگرا و عمیق در دانش آموز، همه ی این موارد ذکر شده باعث رشد عالی و ایجاد زمینه ی مناسب برای یادگیری ، تحصیل و شکوفایی دانش آموزانِ مدرسه تهران می شود و همین موارد است که تمایز ایجاد می کند.

 

 

تفاوتی دیگر!

یکی از تفاوت های بارز مدرسه تهران با سایر مدارس در کیفیت خدمات این مدرسه و همچنین نحوه ی ثبت نام و شرایط ویژه ی آن می باشد.

 

مزایای ثبت نام در مدرسه تهران

  1. دریافت امکانات ویژه و مدرسان عالی

  2. بهره مندی از اصول و قواعد آموزشی و تربیتی مدون و ویژه

  3. بهره مندی از محیط پویا و امکانات هوشمند آموزشی

 

 

مدرسه تهران به لحاظ آموزشی ، پرورشی و رواج فرهنگ خودباوری ، عزت نفس و تقویت بسیاری از وجوه دانش آموزان خود، الگوی بسیاری از مدارس دیگر می باشد.

 

از دیگر مزیت های مدرسه تهران  می توان به اهمیت قائل شدن برای اجرا و آموزش اصول اخلاقی و آموزشی به دانش آموزان اشاره کرد زیرا مدرسه تهران  با سیستم آموزشی و خدمات هوشمندی که در دست دارد ، از به روز ترین روش های آموزشی جهت انتقال و تدریس مطالب درسی به دانش آموزان استفاده می کند و با برگزاری و پیگیری کلاس های فوق برنامه و کلاس های تقویتی سعی داند تا نقاط ضعف دانش آموزان را برطرف کرده و به نقطه ی قوت تبدیل کند.

 

 

چرا شهروندان ساکن تهران باید فرزندان خود را در بهترین مدرسه تهران ثبت نام کنند؟

زیرا مدرسه تهران  با برخورداری از امکانات آموزشی و تربیتی و علی الخصوص با حضور کادر مجرب و معلمین برتر ، زمینه ی رشد و شکوفایی استعداد دانش آموزان را فراهم می آورد .به علت وجود فضای رقابتی بین بهترین مدارس تهران ،  همین امر دانش آموزان را جهت استفاده از توانایی های خود سوق می دهد.

همان طور که اشاره شد بهترین  مدرسه تهران به جهت ارتقای کیفیت آموزشی دانش آموزان دارای کلاس های فوق برنامه و تقویتی می باشد که از جمله می توان به کلاس زبان اشاره کرد که با استفاده از بهترین دبیران سطح استان ، اقدام به برگزاری کلاس فوق برنامه ی زبان انگلیسی می نماید.

کلام پایانی

گاهی تعیین و انتخاب نادرست فضا و محیط فیزیکی مراکز آموزشی مانند مدرسه، قادر است باعث ایجادِ محدودیت‌های بسیار زیادی در تحقق اهداف شود. با توجه به اینکه بیشتر مدارس کشور در حال حاضر با کمبود امکانات آموزشی و یاددهی و عدم وجود فضای مناسب و کافی ، به جهت اجرای درست و به موقعِ برنامه‌های آموزشی و پرورشی مواجه است، حتی در صورت وجود برنامه‌های آموزشی مناسب ارتقای کیفیت تحصیلی با مشکلاتی روبرو خواهد بود. که در بهترین مدرسه تهران این موضوع به طورکامل حل شده است.

محیط کالبدیِ مناسب در مدرسه (فضای مدرسه و محیط آموزشی) در کنار معلم و کیفیت برنامه­ی آموزشی به عنوان یک عامل مهم در رشد شناختی، اجتماعی و جسمانی دانش ‌آموزان به حساب می آید.